lokoImageWeb.jpg

A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Aktuální akce

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Partneři

Město Brno přispělo na činnost našeho klubu v roce 2019 částkou 50 000 Kč

 Následující události

Žádné události k zobrazení

Poslední komentáře

Kdo je přihlášen

Statistiky


od 20. 12. 2012

Zakletá klubovna Tisk
Napsal uživatel Miloš Kocí   
Neděle, 04 Únor 2018 21:38

Omlouvám se, že trochu opožděně přináším na náš web článek pana Kalendovského o dění v KP II minulou neděli.

 

Názvy příloh:
Stáhnout (Zakletýý klubovna.pdf)Zakletá klubovna[ ]283 Kb
 

Komentáře   

 
#1 Miloš Kocí 2018-02-04 22:38
Chtěl bych nejen pana Kalendovského, ale i všechny jeho čtenáře ujistit, že si nesmírně vážím jak jeho publikační činnosti, tak i jeho nasazení v družstvech Lokomotivy Brno. Nicméně v tomto článku se objevilo několik závěrů na které prostě musím reagovat:
1. Ondra Kašpárek působil v Lokomotivě jako host a zároveň byl i kapitánem družstva. Tato kombinace se mi od počátku moc nelíbila, ale musím uznat, že pokud byl pan Kašpárek v pohodě, dělal svoji práci určitě zodpovědně a dobře. Pokutou 1500,- Kč nebyl potrestán, ale zaplatil ji ze svojí svobodné vůle. To, že v dalším období odmítal s kýmkoliv komunikovat si už nekodážu vysvětlit, protože já jsem v jednáních s ním byl více než trpělivý, ale zkuste se domluvit s někým, kdo nekomunikuje.

2. Karel Kratochvíl, ať už v minulosti reagoval jakkoliv, je v současné době platným hráčem v první lize, přijíždí pravidelně několik set kilometrů na dohodnuté zápasy bez nároku na jakékoliv finance a kdybyste ho viděli při zápase, všichni uznáte, že je to bojovník k pohledání. Holt to kapitánování mu třeba tak úplně nesedí.

3. Jaromír Veselý měl naprosto volnou ruku ve skládání svého družstva. Nejsem si vědom sebemenšího brakování soupisky. To, že toto družstvo na současnou sílu v KP I nestačí je věc jiná.

4. Do KP II C jsem letos přivedl družstvo, které snad za určitých podmínek mohlo i pomýšlet na postup. Já v tomto svém jakémsi dílčím hodnocení budu na rozdíl od pana Kalendovského adresný, protože kdo si otevře soupisku stejně vidí o kom je řeč.
Adam Dvořák měl se mnou před sezónou dohodu, že pokud půjde o postup, odehraje co bude s ohledem na školu moci. To, že ho straší maturita je správné, je zodpovědný. Pokud skutečně o něco šlo tak nastupoval pravidelně a svým přínosem 4,5 bodu z pěti zápasů určitě výrazně přispěl k lichotivému vstupu družstva do sezóny.
S Tomášem Vavřínkem jsem kamarád a dohoda byla před sezónou jasná. Oba naši benešovští hosté budou nastupovat dle možností s ohledem na potřeby jejich mateřského klubu. Jsem přesvědčen, že zejména Tomáš této dohody nikdy nezneužil a pokud to bylo možné, vždycky nám pomohl.
Myslím si, že jak Adamovi, tak i Tomášovi se patří za jejich dosvadní nasazení spíše poděkovat než skrytou notickou snižovat jejich snahu pomoci družstvu. Možná jsem špatný kapitán, ale já to cítím takto.
 

You have no rights to post comments

Joomla 1.5 Templates by Joomlashack